Hakkımızda

Kalite politikamiz; kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarak ve bundan taviz vermeyerek, topluma, dogal çevreye ve insanliga yararli olma hassasiyetini göstererek, müsterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karsilayacak, KALITELI ve GÜVENLI ürünler üretmektir.

AYDOS MAKINAI .  genis ürün yelpazesi ve müsteri arz-talepleri dogrultusunda gerçeklestirdigi ürün kalitesi ile sektöründe önde gelen firmalar arasina girmeyi basarmistir.

Müsteri memnuniyetini ilke haline getiren firmamiz, TSE standartlarinda üretmekte oldugu ürünleri Temizlik (Hali yikama, oto yikama) sektörlerine sunmaktadir.

Bu sektörlere hizmet verme yolundaki politikamiza temel olacak esaslar asagida belirtilmistir.

Müsteri ihtiyaçlarini zamaninda ve istenilen sekilde karsilamak,

Müsterilerimizi ürünlerimiz hakkinda gerek yazili teknik dokümanlarimiz vasitasiyla, gerekse sözlü olarak detayli bir sekilde bilgilendirmek,

Müsterilerimizin siparislerinin sevkini istenilen zamanlarda gerçeklestirmek,

Müsteri beklentilerine uygun ürün seçimi yapilarak, seçim hatalarindan dogacak ürün iadelerini minimum seviyede tutmak,

Sektörel liderlik ve müsteri beklentilerini gerçeklestirmek için tasarim ve gelistirme faaliyetlerini desteklemek,

Hizli ve dogru sekilde üretimimizi gerçeklestirmek,

Ürünlerimizin garanti sartlarini müsterilerimizi zor durumda birakmadan yerine getirmek,

Tedarikçilerimizle iyi ve saglam diyaloglar kurarak, tedarikçi memnuniyetini saglamak ve bu dogrultuda müsterilerimize daha iyi ve daha kaliteli ürün sunmak,

Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip imalatimiz, kadromuz, tedarikçilerimiz ve her noktada sürekli iyilesmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek.

Tüm çalisanlarimizin, bu ilkeler dogrultusunda eksiksiz bir özgüven ve sadakatla çalisacaklarina olan inancim sonsuzdur. Hedeflerimize ulasabilmemizin en kestirme yolu, takim ruhunu benimseyerek, bir ekip çalismasi sorumluluguna uymaktir.